kolektory słoneczne kraków

Darmowa energia w domu

W Polsce słońce świeci nieco mniej niż w krajach południowych, ale to nie oznacza, że nie można tego na swój sposób wykorzystać. Ostatnio bardzo modne stały się [projekt wizualizacji zrobią na https: czytaj więcej »

auto CZęśCI

Auto części - dlaczego nie warto ich wybierać samodzielnie?

Samochody, ułatwiają nam zdecydowanie życie. Możemy się nimi przemieszczać do pracy, na zakupy, czy też w celach wypoczynkowych na wakacje. Niemniej jednak, posiadanie takiego pojazdu, to nie zawsze czytaj więcej »

atrakcje weselne

Samochód marzeń

Jeśli planujemy coś nietypowego na wesele to trzeba zacząć to robić z lekkim wyprzedzeniem. Wtedy artyści czy ludzie wynajmujący samochody mają wolne terminy. Czy takie (dobrej jakości projekty znajdz czytaj więcej »

ulotki A4 do dL

Ulotki A4 składane - przykład zastosowania

Z pewnością wielu już słyszało na temat zalet ulotek. Jednak mało się mówi o praktyczności ulotek oraz ich kreatywnego zastosowania. Te mini wskazówki z pewnością nauczą Cię jak wykorzystywać ulotki czytaj więcej »

POZYCJONOWANIe katowice

Pozycjonowanie swojej strony w Internecie

Pozycjonowanie własnych stron internetowych jest już koniecznością. Świat internetu każdego dnia poszerza swoje granice, każdego dnia do Internetu użytkownicy z całego świata dodają nowe treści i zam czytaj więcej »

taśma pakowa z nadrukiem

Proste pakowanie

Parkowanie jest o tyle proste, o ile mamy dostęp do bardzo praktycznych akcesoriów. Na pewno będziemy starali się znaleźć tutaj doświadczonych specjalistów, którzy sprzedawać nam będą różne praktycz czytaj więcej »

WYCENa środka trwałego

Dobry specjalista w zasięgu

W naszym zasięgu na pewno powinien znaleźć się jakiś dobry specjalista. Osoba taka powinna zajmować się wszystkimi najważniejszymi zagadnieniami merytorycznymi w sferze finansów. Oczywiście powinniśm czytaj więcej »

ODPłYw liniowy

Zapotrzebowanie na fachowców

Inwestycja budowlana powinna być przygotowana tylko przez specjalistów. Amatorzy czasami oczywiście mogą się trafić, ale nie będą to zbyt częste w sytuacji. Powinniśmy być przygotowani do funkcjonowa czytaj więcej »

prawnik krosno

Prawnik w sądzie

Sąd to zawsze ostateczność, ale skoro sprawy poszły za daleko i nie ma innego wyjścia to będzie nas w sądzie reprezentował. Dobrze, że na dzień dzisiejszy można wynajmować takiego prawnika, jaki jes czytaj więcej »

garaże blaszanE LUBLIN

Kto i co?

Bardzo często zastanawiamy się nad tym jaki garaż jest odpowiedni. Większość z Państwa obstaje za tym, że najlepszy jest garaż blaszany. Muszę powiedzieć, że moje zdanie w tym temacie przedstawia się czytaj więcej »

 

Zdrowe zastępniki niezdrowych produktów

cukier brzozowy

Chociaż każdy chciałby się odchudzić, nie każdego stać na to, by wyrzec się wszystkich tych ulubionych rzeczy, które dotąd jadło się bezustannie. Z ich odstawieniem spory problem mają kobiety, które często nie wyobrażają sobie swojego życia bez słodyczy, tym bardziej, jeśli dotąd codziennie sięgały po czekoladę, ciastka, wafelki i batoniki. Teraz musi je zadowolić cukier brzozowy, czyli zdrowa wersja zwykłego cukru, z której da się na szczęście wyczarować wspaniałe desery. Wystarczy przygotować je samodzielnie.

Nawet takie naleśniki nie muszą być niezdrowe, bo ich dietetyczna wersja nie ma wielu kalorii, a smakuje wyśmienicie i zaspokaja ochotę na słodycze. Jak ją przygotować? Masę do naleśników należy sporządzić według standardowego schematu, zamieniając jedynie mąkę zwykłą na mąkę żytnią, mleko na to roślinne, a cukier na jakiś słodzik. Przygotowaną masę można wylewać na patelnię posmarowaną delikatnie olejem kokosowym, smażąc naleśniki aż do momentu ich zarumienienia. W tym czasie można też stworzyć krem do placków, wykorzystując do niego twaróg półtłusty, mleko oraz cukier brzozowy. Wszystkie składniki należy połączyć, umieścić w naleśnikach i posypać je świeżymi owocami lub polać ciemną czekoladą.

dobra cukier brzozowy

To tylko lenistwo sprawia, że dieta wydaje się być nudna czy monotonna. Każdy może stworzyć dla siebie dietetyczny i smaczny jadłospis, jeśli tylko poświęci mu trochę więcej czasu. Dzięki temu nawet na diecie można spokojnie jeść przepyszne słodycze, samodzielnie je dla siebie przygotowując.